Festival Let It Roll se řítí nezadržitelnou rychlostí, již tento pátek 15. 2. obsadí Výstaviště Expo v Praze Holešovicích. Stejně jako minulý rok můžete očekávat 3 stage s více než 30 Djs, v čele se Sub Focus nebo Matrix & Futurebound.

Výstaviště Expo se podruhé stane dějištěm největšího bass music svátku, jelikož v pátek 15. 2. se ve 20:00 otevřou brány festivalu Let It Roll Winter 2013. Na akci se představí více než 20 zahraničních interpretů, kteří budou rozmístěni na třech oddělených stageích. Hlavní stage bude hrát pod taktovkou anglického labelu Viper Recordings, kde se jako hlavní hvězda představí Sub Focus v doprovodu Viper DJs v čele s majiteli značky Matrix & Futurebound. Na druhém pódiu se podílí největší světový drum & bass server – Drum&Bass Arena. Tento prostor je vyhrazen hlavně pro fanoušky temnějších a tvrdších odnoží drum & bassu a zde zahrají např. Break, Prolix & MC Coppa nebo talentovaný Mefjus. Pomalejší tempo si návštěvníci užijí ve třetí hale na GetDarker stage, kde se představí zástupci dubstepu a electro, v čele s Emalkay a Icicle.

Na hlavním pódiu čekejte dekorace ve Viper Recordings stylu a hlavně jedno z nejlepšího ozvučení na světě – Funktion-One. Na druhé a třetí stagei bude hrát neméně kvalitní zvuk L-Acoustics. Vůbec poprvé se z Let It Rollu bude vysílat živý přenos, který poběží na D&B TV a GetDarker TV.

Vstupenky na Let It Roll Winter 2013 jsou stále k dispozici na Ticketportal.cz za cenu 660 Kč i s poplatky, VIP vstupenky za 990 Kč včetně poplatků. V kamenných obchodech Growshop a Maximum Underground je pořídíte bez poplatku, tedy za 600 Kč. Pro vstupenky si ale také můžete zajít přímo do pražské kanceláře Let It Roll, kde můžete rovnou s organizátory prohodit pár slov.

Kompletní informace o festivalu najdete na www.letitroll.cz

Oficialní trailer LIR