Prosincovou One Night opepří Funk D’Void
Skotský producent Lars Sandberg aka Funk D’Void je za svou takřka dvacetiletou kariéru považován za jednoho z nejlepších producentů poslední dekády, který posunul dancefloor z devadesátých let do 21. století.

Na vlastní kůži si to sami ověříte v pátek 9. prosince v pražské Roxy, kde vám Funk D’Void zamotá hlavu a rozhýbe tělo jako speciální host pravidelné akce One Night.

Talentovaný rodák z Glasgow, který kroutí desky už od útlého věku, má na svém kontě slušnou škálu hitů jako Jack Me Off či Bad Coffe i remixů od Underworld přes New Order až po Kevina Saundersona. Coby uznávaný producent a jeden z nejvytíženější DJů dneška splňuje svým stylem vše, co čekáte od skutečného milovníka hudby. V Roxy se tak těšte na takovou nálož energie, která vám vydrží možná až do Vánoc!

Akce začíná ve 22:00 a kromě Funk D’Voida zahrají Radio 1 resident DJs Josef Sedloň a Dan Cooley. Lístky seženete v předprodeji za 150 Kč + poplatky.

Akustická divočina
Myslíte si, že hrát akusticky znamená především poklidně? Chyba lávky! Zdeněk Bína (ex -123 min.) a Honza Urbanec v pražské Roxy názorně předvedou, že akustický koncert může být také náležitě živelný a barevný.

Stane se tak v úterý 20. prosince v rámci prvního dílu projektu Late Night Acoustic Chill Out Show Case, který pánové hodlají vyplnit pulzujícím mixem world music, jazzu, blues, flamenca nebo cikánských a arabských melodií. Vzhledem k instrumentálním schopnostem obou zúčastněných je nadmíru jasné, že to bude pořádná jízda!

Začíná se ve 22:00. Lupeny pořídíte v předprodeji za 160 Kč + poplatky. Ale pozor, kapacita je omezená!

autor: Lukáš Kadeřábek