Žižkovská zahradní slavnost, jejímž hlavním hostem je kapela Sto zvířat, se koná v sobotu 28. května 2011 od 14 do 20 hodin v zahradě ULITY – Domu dětí a mládeže Praha 3. Chystá se bezstarostné odpoledne pod širým nebem, s pestrým programem, občerstvením a tvořivými dílnami.

Kromě hlavní hvězdy Sto zvířat zahraje také ska kapela Jet8, na návštěvníky čekají taneční a divadelní vystoupení, bikerská a ohnivá show, provazochodci nebo žonglérské dílny. Nebudou chybět ani dílny výtvarné a pohybové. Na zahradě se rozhoří keramická pec na dřevo, k dispozici bude tiskařský lis. Zúčastnit se můžete recyklační návrhářské dílny a navazující extravagantní módní přehlídky. Můžete se vykoupat v lázni ze skartovaných papírů a získat informace o možnostech využití volného času v příštím školním roce.

Pro děti budou připraveny atrakce, soutěže a hry, pro všechny pak tradiční i netradiční občerstvení, jako je třeba zahradní čajovna, pečené buřty i vegetariánské dobroty. To vše jen za vstupné 70 Kč. Pro rodiny s dětmi je navíc připraveno zvýhodněné rodinné vstupné. Více informací najdete na www.ulita.cz. Ulitafest je festivale volného času, určený bez rozdílu věku všem, kdo si chtějí odpočinout a nasbírat inspiraci.

DDM Praha 3 – Ulita
Na Balkáně 100, Praha 3
Zastávka tramvaje 1, 9, 16 Strážní