Znáte takové ty kalendáře s holkama rozvalujícíma se po autech? Trochu nuda, a navíc dost okoukané. Ale kalendář s kun*ama posadí na zadek každého!

Hodně originální kalendář přichystalo na rok 2013 tetovací a piercingové studio HELL. Jmenuje se Kun*y (samozřejmě i s tím déčkem, v HELLu se toho nebojí) a najdete v něm, no, jak to říct… třináct pohledů na ženu z neobvyklého úhlu. Jednotlivé obrazy jsou inspirovány konkrétními ženami a technikou airbrush je zachytil tatér Baboo, pro kterého je něžné pohlaví zásadním zdrojem inspirace. Podobně jako stroje. Obzvlášť ty, které fungují v propojení s člověkem – elektrická kytara, motorka a samozřejmě tetovací strojek. Symbiózu organiky a strojů zpodobňuje biomechanika – umělecký styl, který prostupuje všemi výtvarnými technikami Baboovy práce.

Kalendář Kun*y můžete koupit v obou pobočkách tetovacího studia HELL za příjemných 250 Kč a ještě příjemnějších 200 Kč pro členy HELL Klubu. V novém roce tak můžete mít novou kun*u každý měsíc. A představte si, jaké to bude, až to někdo vybalí pod stromečkem! Část výtěžku z kalendáře věnuje HELL (trochu tematicky) na podporu boje proti rakovině děložního čípku.

autor: Adam Zlatý