Ano, je to tak! Tetování a piercing jsou tím nejhorším, co můžete svému tělu provést. Radši se ufetujte nebo uchlastejte, všechno je bezpečnější, než se nechat propíchat či potetovat!

Hell tetováníTak například po piercingu jazyka přestanete cítit všechny chutě. Zuby se vám zkazí a zčernají a začnete nekontrolovatelně koktat, šišlat a slintat. A to do takové míry, že se můžete ve spánku udusit vlastními slinami!

Po piercingu pupíku nebudete mít děti. To proto, že piercing je skutečně nevkusná ozdoba, a tak s holkama, co ji nosí v pupíku, už žádný kluk nebude chtít nikdy nic mít. Navíc hrozí, že když se nadechnete a zadržíte dech, vaše břicho se kvůli piercingu roztrhne, střeva vám vypadnou na podlahu a už navždycky je budete tahat za sebou jako kačera.

Existuje také bod smrti, při jehož propíchnutí na místě umřete. Nikdo přesně neví, kde tenhle bod je, ale radši si nedávejte žádný piercing, abyste zbytečně neriskovali.

Při tetování určitě chytíte minimálně otravu krve. Aby tetovací barva správně držela, je nutné, aby ji tatér naředil vlastními slinami. Sliny usnadňují pronikání jehly do kůže, proto tatér neustále plive do vaší otevřené rány.

Hrůza, že? Tak přesně takové nesmysly a fámy, které o piercingu a tetování kolují, se snaží vyvracet profíci legendárního tattoo & piercing studia HELL.cz. Ačkoli je tenhle článek aprílový, nepodceňujte volbu svého piercera či tatéra!


autor: Adam Zlatý