Bylo jen otázkou času, kdy se na internetu objeví server umožňující všem šikovným a zručným ručkám nabídnout své umění, výrobky nebo nápady. Jedno takové internetové tržiště se jmenuje Fler.

Fler je virtuální obchodní místo, které umožňuje nabízet a prodávat vlastní rukodělné práce. Na Fleru najdete téměř vše – originální módu, módní doplňky i interiérový design. Společným jmenovatelem je jedinečnost. Každý kousek je prostě originál!

Pokud patříte mezi ty šťastlivce, kteří z „ničeho“ dokáží vyrobit originální „něco“, stačí se zaregistrovat, prostudovat a odsouhlasit obchodní podmínky serveru a vytvořit si vlastní profil. Svá díla vyfotografovat, navrhnout cenu a čekat na ohlasy a objednávky.
Nevýhodou i výhodou je velká konkurence. Nakupující si tak mohou vybrat finančně dostupné výrobky a prodejci zase mohou čerpat nové inspirace a nápady, případně doladit nedostatky svých nabízených výrobků.
A protože Fler je fér, nabízí toho mnohem více, než se na první pohled zdá. Prodávající tvůrci a umělci mohou využít blogů a diskuzí, kde se to tipy a radami na nové techniky nebo nejvýhodnější nákupy případných propriet jen hemží.

A jestliže jste na tom se zručností podobně jako já (obě ruce levé), není nic jednoduššího, než se na Fleru zaregistrovat. Ta je totiž nutná jak pro nákup, tak pro prodej. Výhodou vzniklého profilu jsou bezesporu oblíbená témata v podobě záložek, možnosti výběru nejoblíbenějších prodejců, diskuzní kluby, blogy nebo třeba kalendář a magazín s novinkami. Hodnocení spolehlivosti prodejců i nakupujících je samozřejmostí.

V případě, že Fleru propadnete, se rozhodně nezapomeňte podívat do záložky „Návody a kurzy“. Třeba se z vás místo nakupujícího stane prodávající… Na Fleru je totiž možné vše a kreativitě se meze nekladou.