Kdyby Pražákům před sedmi lety nějaký člověk řekl, že designové a módní trhy se ve městě budou objevovat skoro každý měsíc, mysleli by si, že je asi z Londýna. A? DĚJE SE TO. Můžete si vybírat, kde utratíte za lokální módu, design a skvělé jídlo svoji výplatu.

Jedna z nejlepších akcí v červnu je Prague Fashion Market. Protože je u vody, konkrétně na Smíchovské náplavce. A má všechno. Sto padesát prodejců originální módy, kterou nevidíte na každém kroku. Skvělé jídlo a pití. A tím myslím SKVĚLÉ JÍDLO A PITÍ. Mladé kokosy, se kterými si budete připadat jako v Karibiku, zmrzliny, které voní jako louka, nejlepší červnové saláty a burgery s pomerančovým přelivem, avokádovou tapenádou a grilovanou cibulkou. Dobrá káva je samozřejmost.

Prague Fashion Market proběhne 24. a 25. 6. Je dvoudenní, abyste si mohli v pátek koupit něco na sebe a v sobotu se v tom přijít najíst. V pátek je pro jistotu až do devíti, protože slušní lidé chodí do práce. Vstup je dobrovolný, protože slušní lidé dávají dýška.

A rozhodně nebude nuda. Chystá se několik workshopů a DJ produkce. Přijďte si nakoupit lokální módu a poležet u vody. Prague Fashion Market se koná již pošestnácté. Ale i když je už tak velký, pořád je přátelský. º


Více informací o červnovém PFM najdete na www.praguefashionmarket.cz.