Máme s Ježíškem dobré vztahy. Letos jsme s ním vybarterovali oboustranně výhodnou záležitost. My mu uděláme hezké PR, aby přestali pochybovači tvrdit, že chudák neexistuje, a on na oplátku nechá nejlepší dárky u nás na MINT: Prague Fashion Marketu v Pražské tržnici.

Dalo se s ním skvěle domluvit, protože si uvědomuje váhu naší dohody. Lokální designérské a módní kousky vyloží v halách 13 a 40 v Holešovicích tak, abyste si mohli od 25. do 27. listopadu projít pohodlně víc než 150 stánků v teple a pod střechou. Nevybíráme žádný vstup, zato vybíráme kvalitní design.

Souhlasil, že všechna esa letošních Vánoc (tylové sukně, barevné knihy, voňavé olejíčky na cokoliv, papírové království z blogů a sešítků, pruhované ponožky…) nechá právě u nás, protože se mu líbí, že tu není nuda. Doprovodný program a dobré jídlo naše návštěvníky většinou zdrží na místě déle než hodinu. Navíc u nás pořád hrají DJs, protože si rádi podupáváme.

A teď to PR. Myslíte si i vy, že Ježíšek neexistuje? Kampaň naplno rozjedeme až od prosince, ale zatím naznačíme, že kdyby neexistoval, nebyl by náhodou už dávno na seznamu hoaxů? º


Více informací na www.mintmarket.cz.