Na HELL Party bylo k vidění, co jste ještě neviděli, a někteří z vás možná ani vidět nechtěli. Vrcholem programu byla totiž suspension – dávný rituál, při kterém se lidé věší za háky zapíchnuté do kůže na různých místech těla. „Hnus!“ řeknete si. Jenže na HELL Party zjistíte, že je to vlastně zvláštním způsobem… krásné.

Už po šesté připravili členové legendárního tetovacího a piercingového studia HELL.cz tuto vypečenou akci. A inspirace jim, zdá se, pořád nedochází. Hlavní program rozjela extravagantní módní a vlasová přehlídka v gangsta stylu. Pak už na pódium vtrhl krvavý kabaret studia HELL.cz. V první show inspirované mexickou tradicí oslav dne mrtvých vstali kostlivci z rakví a do kolen si zapíchali ocelové háky, na kterých se s chechotem houpali vzduchem. Druhé vystoupení byla elegance sama. Dvě černovlasé dámy v rudých šatech se nechaly za háky v zádech vyzdvihnout do výšky, kde ohromeným divákům zatančily mezi sněhovými vločkami. A HELL Party přitvrdila. Hororově cyberpunková show předvedla pravou krev i rotujícího viselce. Při posledním vystoupení byly diváci svědky neobyčejně náročného závěsu, kdy si drobná dívka sama zabodla do břicha a slabin tlusté háky, za které se poté vznesla do výšky.

Představní na BDSM stage nabídla méně krvavou podívanou, zato podbarvenou lákavým neznámem a trochou zvrhlé erotiky. Dráždivé japonské umění svazování bondage, kdy si svůdné slečinky v latexu pohrály pro potěšení své přísné vládkyně, i poněkud drsnější show pro „pokročilé“… Na nejhrubší party ve městě bylo na co koukat!

autor: Adam Zlatý